Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś0
Wczoraj4
Wizyt w tygodniu0
Wizyt w miesiącu114
Łącznie wizyt74055


Konkurs kulinarny "Smaki Lidera Pojezierza" na TILiA 2017 w Krzęcinie

Szanowni Państwo,

po raz kolejny ogłaszamy nabór na Konkurs Kulinarny "Smaki Lidera Pojezierza". Celem konkursu jest gromadzenie wiedzy o oryginalnych, regionalnych produktach żywnościowych wytwarzanych w gospodarstwach i przez lokalne społeczności. Ponadto, konkurs z założenia sprzyja aktywizacji mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 oraz wspomaga dotarcie do produktów charakterystycznych, które dzięki swej specyfice mogą stać się wizytówką danego regionu a także przyczynia się do promocji regionu, wzbogacając ofertę kulinarną,np. w gospodarstwach agroturystycznych, jak również w dziedzinie rzemiosła i przetwórstwa.

Nabór produktów konkursowych trwa od 25 maja do 31 maja 2017 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pocztą tradycyjną, elektroniczną lub dostarczenie bezpośrednio pod wskazany niżej adres wypełnionego Formularza Zgłoszenia Produktu:

Urząd Gminy w Krzęcinie
ul. Tylna 7,
73-231 Krzęcin
tel./fax 95-765-52-13
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
z dopiskiem: "Smaki Lidera Pojezierza"

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2017 w Krzęcinie już 1 lipca 2017 r.

Wszelkie szczegóły uczestnictwa opisane są w Regulaminie, który (wraz z Formularzem Zgłoszeniowym Produktu) do pobrania w załączniku do niniejszego artykułu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Zapraszamy mieszkańców terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 do udziału w konkursie!

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila