Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś5
Wczoraj9
Wizyt w tygodniu14
Wizyt w miesiącu164
Łącznie wizyt73552


Gmina Suchań

suchan

Urząd Miejski w Suchaniu
ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań
tel. (091) 562-40-15, 562-40-29
strona: www.suchan.pl

.....położona wzdłuż drogi numer 10 ze Szczecina do Bydgoszczy, zaledwie 56 km od centrum Szczecina i 20 km od Stargardu Szczecińskiego, stwarza idealne warunki dla zwolenników wypoczynku na łonie natury, w zdrowym ekologicznie środowisku.

Gmina chlubi się niedawno wybudowaną, nowoczesną i wydajną oczyszczalnią ścieków. Pozbawiona większego przemysłu, gmina Suchań stanowi idealny teren wypraw pieszych i rowerowych. Tutejsze jeziora i przepływająca południowym skrajem gminy rzeka Ina czekają na wędkarzy i kajakarzy. Myśliwi znajdą tu tereny do udanych polowań, zaś grzybiarzy przyciągają okoliczne lasy, słynne z corocznego wysypu grzybów.

Ośrodek jeździectwa konnego w Żukowie dysponuje ponad setką koni sportowych, krytą ujeżdżalnią, parkurem, miejscami noclegowymi…….

Zaplecze noclegowe i rekreacyjne Suchania umożliwia przyjemny pobyt na miejscu i stanowi bazę wypadową do korzystania z okolicznych atrakcji. Wygodne motele z restauracją i kawiarnią w Suchaniu i nad uroczym jeziorem w Wapnicy. Tu zjesz smacznie i niedrogo, stąd blisko też do grzybnych lasów.

Paliwa oleje, akcesoria, napoje. Tu zawsze po drodze….

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila