Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś1
Wczoraj3
Wizyt w tygodniu24
Wizyt w miesiącu174
Łącznie wizyt73562
Jesteś tutaj: Home


Podziękowanie za współpracę

choszcznoSzanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom Stowarzyszenia za współpracę przy tworzeniu, a następnie przy realizacji celów Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich w okresie programowania PO RYBY 2007-2013.

Wyjaśniamy, że nasze Stowarzyszenie, chociaż nie aplikowało o środki w perspektywie finansowej 2014-2020, to nadal istnieje, a o jego perspektywach zdecyduje Walne Zebranie Członków, które zostanie zwołane w II kwartale br.

W sprawach dotyczących naszego Stowarzyszenia można się kontaktować z pracownikiem Biura LGR, Panem Wiktorem Różańskim, tel. 503 132 972 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz osobiście od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30, w Barlinku przy ul. Sądowej 8.

Z uwagi na to, że Stowarzyszenie „Lider Pojezierza", przy współpracy z naszym Stowarzyszeniem, złożyło na ogłoszony przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego konkurs, wielofunduszową Lokalną Strategię Rozwoju (w tym na środki z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego) informacje dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na realizację projektów w sektorze rybackim, w latach 2014-2020, mogą Państwo uzyskać w Biurze LGD Stowarzyszenia „Lider Pojezierza"w Barlinku, przy ul. Sądowej 8, telefon: (95) 746-03-60, e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . bądź osobiście od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.30 do 15.30.

Nadto informuję, że w dniu 13 stycznia 2016 r. Zarząd Stowarzyszenia przyjął rezygnację Pana Bogusława Szymańskiego, z funkcji Prezesa Zarządu, i powierzył tę funkcję dotychczasowemu członkowi Zarządu Stowarzyszenia, Panu Ireneuszowi Kostce.

Nowy Prezes podziękował Panu Bogusławowi Szymańskiemu za znaczący wkład pracy i poświęcenie, które było niezbędne przy tworzeniu w 2010 r. Stowarzyszenia, a następnie zarządzanie nim przez 6 lat

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila