Biuro LGR

Odwiedziło nas...

Dziś1
Wczoraj38
Wizyt w tygodniu110
Wizyt w miesiącu323
Łącznie wizyt62502
Jesteś tutaj: Home


II edycja konkursu "Karta świąteczna z rybą" zakończona!

Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki II edycji konkursu plastycznego pn. „Karta świąteczna z rybą”.  Wiemy, że czekaliście na rozstrzygnięcie z niecierpliwością, ale Waszych prac było bardzo dużo, bo na konkurs zgłosiło się 12 szkół podstawowych oraz 2 Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze z obszaru objętego LSROR, z których nadesłano w sumie aż 267 prac!

Wybór dla jury konkursowego okazał się niezmiernie trudny, gdyż większość prac była na wysokim poziomie, co świadczy o dużej pomysłowości uczestników i znacznym ich zaangażowaniu w wykonanie poszczególnych prac.

Mając to na względzie, jury konkursowe postanowiło przyznać nagrody za trzy pierwsze miejcsa:

  1. Nikoli Lewandowskiej – SP Będargowo,
  2. Adamowi Lachowskiemu - SOSW w Niemieńsku,
  3. Kaji Kamińskiej - SP Nr 1 w Choszcznie,

oraz wyróżnić:

  • Adriana Lewandowskiego - ZS Tuczno,
  • Julię Iwancz - SP Chrapowo,
  • Kacpra Pastwę - SP w Chrapowie,
  • Karolinę Krysterę - SOSW Suliszewo,
  • Marysię Barną - SP w Reczu,
  • Oliwię Łatę - SP w Reczu,
  • Oliwię Rybałt – SP Tuczno,
  • Sandrę Górską - SP Nr 1 w Choszcznie,
  • Wiktorię Janecką - SP Lubieniów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie podziękujemy za zaangażowanie i włożony trud w wykonane prace. Pragniemy również podziękować opiekunom 
za zmotywowanie młodzieży do wzięcia udziału i za to, że prace trafiły do nas w terminie.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a także tym, którzy nie zostali nagrodzeni, chociaż ich prace były także godne uwagi. Przy okazji informujemy, że wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe upominki.

Poniżej znajdą Państwo zwycięskie i wyróżnione prace, a natomiast wszystkie prace będą opublikowane w naszej galerii, na stronie www.lgr.choszczno.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Nagrodzone prace:

1. Nikola Lewandowska

1 nikola lewandowska 

2. Adam Lachowski

2 adam lachowski

3. Kaja Kamińska

3 kaja kaminska

Wyróżnione:

 Adrian Lewandowski

adrian lewandowski

 Julia Iwancz

julia iwancz

 Kacper Pastwa

kacper pastwa

Karolina Krystera

karolina krystera

Marysia Barna

marysia barna

Oliwia Łata

oliwia lata

Oliwia Rybałt

oliwia rybalt

Sandra Górska

sandra gorska

Wiktoria Janecka

wiktoria janecka

partnerzyBierzwnikChoszcznoDrawnoKrzecinMiroslawiecPelczycePowiatReczSuchanSzersza-perspektywaPZW GorzowPZW Pila